Hudební divadlo Karlín – Rebelové 18. 10. 2024

Vážení přátelé,

jménem Obce Svojkov a Kulturního výboru si Vás dovolujeme pozvat na autobusový zájezd do Hudebního divadla Karlín. Zájezd se uskuteční v pátek 18. října 2024. Vstupenky jsme získali se slevou 30 % a nabízíme Vám je ve třech cenových kategoriích:

• 553 Kč (9 vstupenek)
  • 693 Kč (8 vstupenek)
  • 903 Kč (33 vstupenek)

Výběr vstupenek bude záležet na pořadí Vašeho zájmu. Počet vstupenek je omezen, proto je dobré neváhat. Objednávejte prosím e-mailem nebo na telefonní číslo starosty obce. Pro seniory je doprava zdarma. Ostatní přispějí symbolickou částkou po kalkulaci dopravy.

Hudební divadlo Karlín je třetí nejstarší divadlo v Praze. Sídlí v historické budově vystavěné roku 1881 v pseudobarokním stylu. V divadle je také možnost občerstvení v divadelní kavárně a restauraci Theatro Cafe & Restaurant.

Věříme, že Vás naše nabídka osloví. Přejeme krásné léto.

Pavel Šorf
starosta obce